Czy na kredycie można zrobić i w jakich warunkach?

Sporo osób zaciąga kredyty gotówkowe i natychmiast je konsumuje. Czy to właściwa filozofia działania? Niekoniecznie. Konsumpcja nie wywołuje żadnego wzrostu w długiej perspektywie. Po prostu masz pieniądze, wydajesz je na bieżące potrzeby i znowu potrzebujesz dopływu gotówki. Takie funkcjonowanie, bez umiejętności oszczędzania zmienia się błyskawicznie w spiralę bankructwa. Warto natomiast kredyt gotówkowy przeznaczać na środki trwałe, wykazujące spore możliwości zwrotu w przyszłości lub za dodatkową gotówkę kupić akcje na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Alternatyw jest całkiem sporo i faktycznie na kredycie niektórzy ludzie zarabiają solidne kwoty. Jak to robią? Artykuł uzmysłowi ci ten aspekt trochę dokładniej. Przy wyborze kredytu poszukajcie tutaj: http://www.niskarata.org, warto sprawdzić zanim wybierzecie swój kredyt.

Zarobić na kredycie gotówkowym, czy to możliwe?

Banki detaliczne udzielają kredytów gotówkowych ludziom z dość stabilną sytuacją pod względem miesięcznych dochodów. Jeżeli nie masz żadnych potwierdzeń uzyskiwanych dochodów, wtedy jesteś można powiedzieć wykluczony z rynku kredytowego. Żadna instytucja finansowa nie będzie ryzykowała współpracy z człowiekiem, bez jakiejkolwiek historii kredytowej, itp. Pożyczka gotówkowa to pieniądze całkowicie do twojej dyspozycji. Kiedy masz, np. nisko oprocentowaną pożyczkę gotówkową, a znajdziesz w międzyczasie inwestycję z większą stopą zwrotu, wtedy naturalnie zarabiasz. Oczywiście jest to zadanie stosunkowo trudne do zrealizowania, ale możliwe do wykonania. Wielu inwestorów posługuje się kredytami gotówkowymi, aby zwiększać swoje pozycje na rynku kapitałowym. Niektórzy ludzie biorą kredyty w bankach, a później przenoszą się do sektora pożyczek społecznościowych, stając się jednocześnie kredytobiorcami w banku i kredytodawcami w pożyczkach społecznościowych. Małe biznesy też pobierają kredyty gotówkowe, a później przeznaczają dodatkowe pieniądze na reklamę, gadżety marketingowe, strony internetowe, itp.

Pieniądze, które wydasz, gdzie chcesz

Warto pamiętać, że pożyczka gotówkowa w banku to pieniądze całkowicie do twojej dyspozycji. Robisz z nimi, co tylko zechcesz. To akurat zwiększa zalety kredytów gotówkowych na rynku bankowości detalicznej. Ludzie lubią mieć dowolność w gospodarowaniu środkami finansowymi.

admin poniedziałek, 17 listopad 2014 - 07:59 am | | Domyślne