Z jakimi instrumentami inwestycyjnymi najlepiej połączyć lokaty bankowe?

Oszczędzanie wyłącznie na lokatach bankowych to średnie rozwiązanie ze względu na stosunkowo niskie oprocentowanie. Racjonalne połączenie lokat bankowych z instrumentami rynku kapitałowego to bardzo ciekawy pomysł na udoskonalenie długoterminowych stóp zwrotu. Pojawia się jednak pytanie, z jakimi konkretnie instrumentami warto zestawiań lokaty bankowe? W artykule poznasz charakterystykę najciekawszych narzędzi inwestycyjnych, które możesz opanować dość nieźle w krótkim czasie, bez dużej wiedzy ekonomicznej.

Read More

admin | czwartek, 24 maj 2018 - 11:50 am | | Domyślne

Sposoby na oszczędzanie pieniędzy

Sposobów na oszczędzanie pieniędzy jest wiele, właściwie każdy z nich wydaje się być dobry, pod warunkiem, że zastosujemy go w swoim życiu.

Oszczędzanie na zakupach

Często wychodzimy do sklepu i kupujemy znacznie więcej rzeczy niż potrzebowaliśmy, jaki jest na to sposób? Bardzo prosty. Wychodzenie na zakupy z listą sporządzoną jeszcze w domu, proste? Mogłoby się wydawać, że tak. Jednak znacznie trudniejsze jest ścisłe trzymanie się tej listy. Wystarczy powtarzać sobie, że jeżeli nie mamy czegoś zapisanego na liście naszych zakupów, to nie jest nam to potrzebne. Kolejnym sposobem na dobre robienie zakupów jest wybieranie ekonomicznych opakowań produktów, zwłaszcza takich, których używamy dużo. Są nieco droższe w jednorazowym zakupie, jednak na dłuższą metę na pewno zdecydowanie bardziej opłacalne, niż kilka opakowań o mniejszej zawartości. Czasami produkty, które nie są szeroko rozreklamowane zdecydowanie mniej przyciągają naszą uwagę, niż te o których z każdej strony słyszymy, że działają tak fantastycznie. Reklama kosztuje bardzo wiele, przede wszystkim nas, szarych konsumentów, nie warto płacić za reklamę, czasami okazuje się, że produkty mniej znane są zdecydowanie lepsze i przede wszystkim zdecydowanie tańsze. Oszczędzać powinniśmy także w domu, wystarczy niedokręcony kran, żarówka, której zapomnieliśmy zgasić przed wyjściem do pracy i z każdą minutą nasz portfel staje się coraz chudszy.

Wiele banków oferuje zwrot części pieniędzy za płacenie kartą. Są to tak zwane programy “moneyback” lub “payback”. Zazwyczaj stopa zwrotu jest niewielka, ale w całorocznym rozliczeniu daje możliwość zaoszczędzenia kilkuset złotych.

Read More

admin | poniedziałek, 12 marzec 2018 - 2:43 pm | | Domyślne
Użyte znaczniki: , , ,

Najlepsze kredyty na 20 tysięcy złotych z okresem kredytowania 48 miesięcy.

DB Kredyt gotówkowy w Deutsche Banku.

Sprawdzanie najlepszych ofert kredytów gotówkowych dla kwoty 20 tysięcy złotych z okresem kredytowania wynoszącym 48 miesięcy zaczniemy od db kredytu gotówkowego przygotowanego przez Deutsche Bank. DB kredyt gotówkowy ma oprocentowanie nominalne w wysokości 6,90% w skali roku. Prowizja za udzielenie kredytu wynosi natomiast 10,50% kwoty kredytu. Można pożyczyć od 1 tysiąca złotych do maksymalnie 200 tysięcy złotych. Tak duży zakres kwot pozwala na skorzystanie z oferty bardzo szerokiej grupie kredytobiorców. Znajdzie się tutaj osoba szukająca kredytu na nową pralkę jak też i kredytobiorca, który potrzebuje pieniędzy na większy remont swojego mieszkania. Dla kredytobiorców ma znaczenie również szeroki okres kredytowania. Dzięki temu mogą rozłożyć zobowiązanie na taką ilość rat jaka będzie dla nich najlepszym rozwiązaniem. Deutsche Bank umożliwia rozłożenie kredytu na okres od 1 miesiąca do nawet 120 miesięcy. Pod względem okresu kredytowania jest to oferta idealna do potrzeb każdego kredytobiorcy. Jedyne co potrzebne jest do załatwienia formalności z kredytem gotówkowym w Deutsche Banku to oświadczenie o zarobkach kredytobiorcy, które sam może napisać. RRSO dla naszej kwoty kredytu jest równe 12,85% w skali roku. Raty miesięczne będą po 528 złotych. Całkowita kwota do spłaty w przypadku db kredytu gotówkowego to 25353 złote. To zobowiązanie będzie nas łącznie kosztowało 5353 złote. Oferta jest godna uwagi i warto ją sprawdzić dla kwoty kredytu jaki chcemy sami wziąć. Można to sprawdzić w kalkulatorach kredytowych. Szybko i w miarę dokładnie możemy wyliczyć ile będzie nas kosztowało nasze zobowiązanie. Deutsche Bank jest bankiem działającym na skalę międzynarodową. Ma on swoje oddziały na całym świecie łącznie w Polsce. Zatrudnia ponad 100 tysięcy pracowników. Z pewnością jest to jeden z popularniejszych banków jakie mamy w Polsce i właśnie dlatego tak wiele osób korzysta z jego ofert zobacz sam jak to wygląda na portalbankowy.info.

Read More

admin | środa, 24 styczeń 2018 - 12:12 pm | | Domyślne