Kredyt gotówkowy 2 500 złotych na 12 miesięcy.

Sprawdzimy ile nas będzie kosztować zaciągnięcie kredytu gotówkowego na kwotę 2 500 złotych z okresem spłaty wynoszącym 12 miesięcy w kilku różnych bankach. Zaczniemy od oferty kredytu gotówkowego przygotowanej przez Bank BGŻ BNP Paribas. Pożyczając tutaj 2 500 złotych na rok, zobowiązanie wygeneruje nam koszt całkowity w wysokości 332 złotych. każda z dwunastu rat miesięcy będzie po 236 złotych. Bank daje możliwość zaciągnięcia zobowiązania na kwotę od 2 000 złotych do maksymalnie 10 000 złotych, z okresem kredytowania od 6 do 84 miesięcy. Hapi pożyczki pozwala na zaciągnięcie kredytu gotówkowego na kwotę od 800 złotych do maksymalnie 15 000 złotych. okres kredytowania tutaj wynosi od 3 do 36 miesięcy. W przypadku naszej kwoty kredytu gotówkowego każda z rat miesięcznych będzie po 239 złotych, a kredy wygeneruje nam koszt całkowity w wysokości 368 złotych. Te dwie oferty dla naszej kwoty kredytu są najtańszym rozwiązaniem według internetowych rankingów. Sprawdźmy kolejne oferty z rankingu na www.17bankow.com.

Read More

admin | środa, 27 marzec 2019 - 12:52 pm | | Domyślne
Użyte znaczniki: , , , , ,

Na co zwrócić uwagę wybierając kredyt samochodowy?

Mnogość banków, a w nich najróżniejszych ofert kredytowych powoduje ból głowy jeszcze zanim zabierzemy się za formalności. Rodzi się mnóstwo pytań: jaki bank wybrać, jaki kredyt, która oferta jest najkorzystniejsza? Zanim więc zdecydujemy się na konkretny produkt, musimy poświęcić trochę czasu na zbadanie rynku. Przede wszystkim szczególną uwagę zwróćmy na koszty kredytu, http://www.finansezglowa.com.pl pomaga rozsądnie podejść do tego tematu.

Read More

admin | środa, 13 luty 2019 - 10:01 am | | Domyślne

Lokaty bankowe

Banki to instytucje czysto ekonomiczne oferujące różnego rodzaju usługi, na przykład konta bankowe, lokaty bankowe, kredyty czy doradztwo finansowe. O kontach bankowych pisać nie trzeba, każdy wie, czym się charakteryzują, podobnie jest z kredytami, natomiast, jeżeli chodzi o lokaty bankowe to tutaj wiedza wielu Polaków jest, co najmniej nie ścisła. Dlatego dobrze jest zapoznać się bliżej z pojęciem samej lokaty bankowej, bo prawdopodobieństwo, że kiedyś skorzystamy z owej lokaty jest bardzo wysokie. By dobrze zrozumieć, czym jest lokata bankowa musimy sobie wyobrazić, że jest to miejsce, w którym trzymamy nasze pieniądze w banku. Ale to nie wszystko, pieniądze, które wpłacamy na lokatę bankową są nie jako pożyczką udzieloną bankowi, który później odda nam naszą wpłatę wraz z oprocentowaniem, bo co bardzo ważne, lokaty bankowe są oprocentowane, a więc zawsze po zakończeniu lokaty bank wypłaci nam więcej pieniędzy niż początkowo wpłacaliśmy. Ktoś oczywiście może zapytać, po co bankowi pożyczka? Odpowiedz jest czysto ekonomiczna, a mianowicie, banki z funduszy, które pozyskują za pomocą lokat bankowych mogą finansować przyznawanie kredytów kredytobiorcom. Owi kredytobiorcy oddają kredyty wraz z procentami. Tak o to banki zarabiają na siebie, ale także na to by wypłacić nasze pieniądze z lokaty bankowej wraz z dodatkowymi funduszami uzyskanymi dzięki oprocentowaniu lokaty.

Read More

admin | czwartek, 22 listopad 2018 - 11:32 am | | Domyślne
Użyte znaczniki: , , , , ,