Kredyty gotówkowe, – na co uważać

By zaciągając kredyt gotówkowy nie obudzić się z przysłowiową ręką w nocniku warto pamiętać o tym, na co należy zwrócić szczególną uwagę. Kilka wymienionych poniżej zasad umożliwi uniknięcie nieprzyjemności, z którymi trudno czasem sobie poradzić

Patrz gdzie bierzesz kredyt, czyli nie wszystko bank, co na bank wygląda

W Polsce funkcjonuje wiele instytucji określanych, jako parabanki. Według niektórych specjalistów należą do nich nawet popularne SKOK-i. To, co odróżnia je od tradycyjnych banków to fakt, że nie podlegają Prawu Bankowemu a co za tym idzie nie muszą przestrzegać wszystkich zasad je obowiązujących. W tym takich, które powstały po to by bankowych klientów chronić. Umowy na kredyty gotówkowe w tych instytucjach mogą zawierać niekorzystne dla pożyczkobiorców zapisy, proponowane raty i koszty związane z obsługą pożyczanych pieniędzy mogą być bardzo wysokie itd. Druga strona medalu to mniejsze formalności, niższy próg zabezpieczeń czy możliwość skorzystania z pożyczki nawet przy negatywnej historii w Biurze Informacji Kredytowej. Tutaj znajdziesz najtanszy kredyt gotówkowy na rynku.

Read More

admin | środa, 25 marzec 2015 - 09:16 am | | Domyślne
Użyte znaczniki: , , ,

Wielki okres lokat bankowych

Oszczędzanie to odpowiedzialne podejście do przyszłości. Nigdy przecież nie wiadomo co niesie przyszłość, opłaca się zatem zabezpieczyć. Lokata to dobra decyzja, zresztą nie jedna skorzystała i rzeczywiście pozytywnych komentarzy jest mnóstwo. Kiedyś trudno było cokolwiek zaoszczędzić, dziś skoro są takie możliwości, godny poziom funkcjonowania warto z tego korzystać.

Read More

admin | czwartek, 12 marzec 2015 - 2:27 pm | | Domyślne
Użyte znaczniki: , ,